Killa Hakan Geleneği Bozmadı!

Her yılbaşı sosyal medya hesapları üzerinden paylaştığı videolar ile takipçilerinin yeni yılını kutlayan Killa Hakan, 2020’de de geleneği bozmadı. 46 yaşındaki sanatçı herkesin beklediği videoyu yeni yılın ilk dakikalarında paylaştı.

Killa Hakan videoda “2019 Fight Kulüp, Fight Kulüp gibi geçti. Haksızlıklara karşı dim direk ayakta durduk. İlk kural saygı dedik, hala diyoruz ve hep mücadele diyoruz.” dedi ve iyi yıl dileklerini ve yeni çalışmaları hakkındaki bilgileri şu sözler ile belirtti:

“2020’de size çok güzel sürprizler gelecek. Fight Kulüp 2‘ye hazır olun. Çok güzel şeyler olacak diyorum. Hepinizin de her şey istediği gibi olsun diyorum.”

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu veya olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!