Türkçe Rap

Killa Hakan ve Massaka yılbaşı geleneğini bozmadı

Killa Hakan ve Massaka yılbaşı geleneğini bozmadı
Killa Hakan ve Massaka

Killa Hakan ve Massaka her yıl sosyal medya hesapları üzerinden yaptıkları yeni yıl kutlama mesajları ile akıllara kazınmış, hayranlarının büyük bir kısmını yılbaşında video bekler hale getirmişti. Killa Hakan ve Massaka ikilisi 2021 yılına giriş yaparken de beklenilen silahlı videolarını yayınladı.

Killa Hakan yayınladığı videoya kısa süre önce kaybettiği babasını anarak başlayıp, sadece “Nur içinde yat baba, inşallah 2021 herkese sağlıklı gelir.” dedi.

İlginizi Çekebilir: Toprak Kardeşler’in yeni albümü Ayna yayınlandı

Massaka ise yayınladığı videoda “Selam dünya ben Massaka, yeni yılınız kutlu olsun. İnşallah hayırlı nice yıllar geçiririz. Kendinize çok iyi bakın. Geleneğimize devam.” sözlerini kullandı.

Buraya tıklayarak Killa Hakan’ın, buraya tıklayarak ise Massaka’nın yeni yıl paylaşımına ulaşabilirsiniz.

Lütfen sizin için hazırladığımız bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın.

Tüm bunlara ek olarak bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap