Killa Hakan’ın Yeni Teklisi Hodri Meydan Çıktı

Killa Hakan’ın birkaç hafta önce dinleyicilerine duyurduğu yeni teklisi Hodri Meydan, 8 Mayıs 2020 Cuma günü itibari ile birlikte dijital müzik platformlardaki ve YouTube’daki yerini aldı.

Usta sanatçının Wovie etiketiyle yayınlanan yeni teklisi toplamda 2 dakika 58 saniye uzunluğundan oluşuyor. Şarkının söz ve müziği Killa’ya aitken, düzenleme işlemleri daha önce de sanatçı ile çalışırken gördüğümüz DJ Rocky’ye ait.

İlginizi Çekebilir: Patron ve Saian’ın Beklenen Düeti SOS Yayınlandı

netd Müzik YouTube kanalı üzerinden yayınlanan video klipte ise yönetmen koltuğunda Yeeiid otururken, görüntü yönetmenliği Stanley Floyd tarafından yapılmış. Killa Hakan’ın Hodri Meydan ismini verdiği yeni şarkısına yazımızın sonunda yer alan Spotify eklentisi ile hızlıca ulaşabilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu veya olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir