Türkçe Rap

Killa Hakan’ın acı günü

Killa Hakan'ın acı günü

Son yıllarda imza attığı ve yer aldığı şarkı projeleri ile adından sıkça söz ettiğimiz bir sanatçı olan Killa Hakan’ın babası Ali Rıza Durmuş, geçtiğimiz günlerde vefat etti.

Hurriyet.com.tr’de yayınlanan habere göre Killa Hakan’ın Pehlivan Amca lakaplı babası 74 yaşındaki Ali Rıza Durmuş, evinde geçirdiği kalp krizi sonucunu yaşamını yitirdi.

İlginizi Çekebilir: 2020’de YouTube Türkiye’de en çok dinlenen şarkılar açıklandı

1965-1971 yılları arasında Türk Milli Takımı’nda da yer alan Durmuş’un vefatının ardından pek çok tanınmış isim taziye mesajları yayınladı. Ezhel “Ruhun şad olsun Ali Rıza baba.” mesajını paylaşırken, Massaka mesajında “Killa Hakan’ın babası vefat etti acımız büyük. Allah rahmet eylesin toprağı bol olsun” sözlerine yer verdi.

Biz de Özgür Hip Hop ekibi olarak Killa Hakan’a başsağlığı diliyoruz.

Lütfen sizin için hazırladığımız bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın.

Tüm bunlara ek olarak bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap