Kobe 5 Protro 5 Yüzük isimli model ortaya çıktı
Moda

Kobe 5 Protro 5 Yüzük isimli model ortaya çıktı

Kobe Bryant, karakteri ve başarıları ile çoğu basketbol izleyicisinin gönlünde taht kurmuştu ve NBA’de en sevilen oyuncular arasında yer alıyordu. 2020 yılının ilk ayında içinde kendisi ve 13 yaşındaki kızı Gianna’nın da bulunduğu helikopter 09.45’te Los Angeles’ın batısındaki Calabasas şehrinde bir tepeye çakıldı ve helikopterin içindeki 9 kişi vefat etti. Vefatından kısa bir süre sonra hayranları 41 yaşındaki emekli basketbolcuyu onurlandırmak adına tüm ürünleri satın alarak stokları tüketmişti. Sevilen oyuncu için özel olarak çıkartılan ürünlere Kobe 5 Protro 5 Yüzük isimli ayakkabı modeli de ekleniyor.

İlginizi Çekebilir: Dababy Charlotte’de bulunduğu sırada silah sesleri yükseldi

Bu model oyuncunun 20 yıl boyunca sırtında taşıdığı NBA takımı Los Angeles Lakers takımıyla birlikte kazandığı 5 şampiyonluğu temsil ediyor. Ayakkabı genel olarak sarı ve mor renklerle kaplanmış. Dil ve topuk kısımlarında Kobe’nin imzası ve logosu bulunuyor. Yan kısımlarında sarı renkli Swoosh bulunurken, ayakkabının uç kısımlarında ise Air Force 1 modelinde de bulunan hava delikleri var.

Kobe 5 Protro 5 Yüzük modeli Türkiye’deki müşterilere sunulacak fiyatı henüz belli değil ama yurt dışındaki sayfalarda ürünün 15 Ekim tarihinde satışa çıkması bekleniyor.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

Kobe 5 Protro 5 Yüzük isimli model ortaya çıktı

Kobe 5 Protro 5 Yüzük isimli model ortaya çıktı

Ne düşünüyorsunuz?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

More in:Moda

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir