Türkçe Rap

Kodak Black ABD Sınırında Tutuklandı

Getty

Yerel haber kaynakları Kodak Black mahlaslı Bill K. Kapri’nin Amerika Birleşik Devletleri sınırını geçmeye çalışırken polis tarafından gözaltına alındığı bildirdi. Aynı gece Boston’da bir konser vermesi beklenen sanatçı bu etkinliğe katılamadı.

22 Yaşındaki rapçi ABD sınırını geçmeye çalışırken polis gözaltına alındı. Sınır geçişinde içerisinde bulunduğu Escalade model araç ABD Gümrük Ajanları tarafından aranan Kodak ve yanındaki 3 kişi hem uyuşturucu hem de silah suçlamaları nedeniyle tutuklandı.

Escalade model aracından arkasından gelen Porsche marka başka bir arabanın sürücüsünün üzerinden ise 2 adet tabanca, arabanın bagajından ise 1 adet daha tabanca çıktı. Tabancalar ile birlikte yüklü miktarda mühimmat ve esrar bulundu.

Kodak Black yaklaşık 12 saat sonra serbest

Kodak Black tutuklanmasından yaklaşık 12 saat sonra 20.000 dolar kefalet ödemesi ile serbest bırakıldı. Sanatçı hapishaneden çıkarılırken, bir çanta dolusu para ile yüzünü kapatarak basın mensuplarına poz verdi. Kodak hiçbir şey söylemeden direkt olarak arabaya bindi ve uzaklaştı.

Pasifik zaman dilimine göre sanatçı toplamda 2 konsere çıkamadı fakat belirtilene göre cuma günü gerçekleşecek konserinde sahnedeki yerini alacak.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap