Kodak Black: “Tupac ve Biggie’den daha iyiyim”

Son zamanların dünya çapında popüler olan isimlerinden Kodak Black, Tupac ve Biggie hakkında yaptığı açıklamalar ile tepki topladı. Tartışmalardan uzak kalmayan Kodak Black, açtığı bir Instagram canlı yayınında Tupac ve Biggie’den daha iyi olduğunu söyledi. Black’in yaptığı açıklama;

İnsanlar kendimi Tupac ve diğerleriyle aynı kategoriye koyamayacağımı söylüyor. Aslında ben o zencilerden daha iyiyim. Neden biliyor musunuz? Ben Rap yaptığım şey hakkında yaşıyorum. O zenciler( Tupac ve Biggie’yi kast ederek) sadece öldükleri için efsaneler.

[ilgiliicerik icerik_id=”1667″]

Aslında bu olayın başlangıcı Kodak Black’in geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamaya dayanıyor. Bir Instagram canlı yayını yapan sanatçı yine bu tarz bir açıklama yapıp. Kendini efsanevi rapçilerden olan 2Pac, Biggie ve Nas ile aynı kategoride olduğunu söyledi. İşte o açıklamanın detaylı hali;

Ben en sağlam genç zenciyim. Oyundaki en sağlam rapçiyim. Benim hakkımda konuşurken, beni 2Pac, Biggie ve Nas ile aynı kategoriye koymalısınız. Instagram’da nasıl davrandığım umrumda değil.

Bu söyleminden sonra tepkiler alan sanatçı, ikinci defa bu söylemini tekrarlayarak bir tık üste taşıdı ve gündemdeki yerini korudu. Bu söylemlerin ardından genç rapçi olumsuz geri bildirimler almaya devam etti. Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın.

 

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

2 thoughts on “Kodak Black: “Tupac ve Biggie’den daha iyiyim”

 • Avatar
  22 Mart 2019 tarihinde, saat 23:54
  Permalink

  rapçi elbette kendiyle övünür ve yaşamını şarkılarında abartarak anlatır fakat son zamanlarda bunun iyice tadı kaçtı. migosun tarihin en iyisiyiz demesi, tory lanez ‘in nas, ice cube ve eminem yaşıyor olmasına rağmen yaşayanların en iyisim demesinden sonra birde bu çıktı. ya para bunların aklını kaçırıyor ya da reklam amaçlı söyleniyor bu sözler.

  Yanıtla
 • Avatar
  23 Eylül 2020 tarihinde, saat 16:15
  Permalink

  bu adam kendini kim sanıyor bilmiyorum ama tupac ve biggie nin tırnağı bile olamaz.

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!