Şarkı Sözleri

Kolera – Dağ Gibi Şarkı Sözleri

Kolera - Dağ Gibi Şarkı Sözleri

Kolera – Dağ Gibi şarkı sözleri bu yazımızda siz müzik severler ile bir araya geliyor. Hızlı bir şekilde Kolera – Dağ Gibi sözleri yazımıza göz atalım. Bu içeriğe konu olan sanatçının diğer şarkılarına da göz atmak dilerseniz, sağ üstteki arama bölümünden kolayca diğer şarkıların sözlerine ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Patron Rap müziğe ara verdiğini duyurdu

Lütfen bu şarkı hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi yazımızın sonunda bulabileceğiniz yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı Twitter, Instagram ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza ve daha fazla içerik üretmemize yardımcı olabilirsiniz. Çok teşekkürler!

Kolera – Dağ Gibi Şarkı Sözleri

Üretiyor rap dinamom, kimseden almıyor bacı trafom elektrik. Hayatın rolü büyük hayatın varı yoğu işi gücü durmadan artistlik. Dalgacı, güzel ve kaprisli çok istersin de çekemezsin resti. Gördüklerimiz yetti. Fragmanı hepimizi kesti. Birazcık zevk, güzel bir kadın, deniz kokusu muhteşem manzara, azıcık hava, hoş sohbet adam, bir tutam nota,lezzetli duman çokça endişe, korku seansları, kayıplar, yüklü ağrılar, ihanet kalp krampları, şaşa kalmalar koyu bulutlar. Kılık değiştirir zorluklar bitmez hiç, ne geçer ele üzülsen sade gözler şiş, uzay boşluğundaki çabam kocaman hiç, aklıma taktıklarım bazen çok acayip. Çatışmalara girilir yaralanmamak mucize, suç bir kişinin değil kuvvetle muhtemel organize. Bata çıka git habire tabiatı bu yaşamın arsız yüze söz kar etmez .Pata küte ben onlara, ben ona onlar bana kırmadıkça döngüm bitmez.

Kaç kere yıkıldı düşlerim de yine de dağ gibi duruyorum sabitim yerimde sars beni bir milim oynamam ki yerimden ağaç gibi salmışım köklerimi derine. Kır dallarımı kopar yaprağımı tek tek topla eteğimdeki taşları dağ gibi dururum eksiltemezsin beni ağaç gibi salmışım köklerimi derine.

Kalpten giderdi, kökten kururdu, holter dururdu yerimde olsa içten göçerdi, sistem çökerdi, başka biri benim yerimde olsa. Prense dönüşmedi kurbağayı öptüğüyle kaldı. Uyuyan güzel hiç ayık olamadı, kantara kendini koyamadı. Al topla git ortaya bırakıyorum çeşitli hareketleri görüyorsun yeri öperken alçakları biliyorsun geldiği yeri. Kime caka satar bu dam bitleri, kurusun kökleri çürüsün geni, vahşilik yeni tikim benim, yaklaş huyumu o aklına koyayım senin. Yargılar tek taraflı yosma iki yüzlü ejderham çift başlı bol dumanlı havalar sisli kurt uluyor yanımda bakışı puslu. Bugün değilim uslu. Bir kelime bir işlem tek cümleyle çarp duvara dökülsün kusru kinayem kaslı. Bihaber geçerken iner kafana heyelan hele laf etme kara yılan tıssladın koptu kafan en iyi yaptığın şeyi yap durmadan gevele lan kendi fikrin yok senin koyun yanımda meele lan.

Kaç kere yıkıldı düşlerim de yine de dağ gibi duruyorum sabitim yerimde sars beni bir milim oynamam ki yerimden ağaç gibi salmışım köklerimi derine. Kır dallarımı kopar yaprağımı tek tek topla eteğimdeki taşları dağ gibi dururum eksiltemezsin beni ağaç gibi salmışım köklerimi derine.

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir