Kötü Şöhret Filmini Yorumluyoruz
İncelemeTürkçe Rap

Kötü Şöhret Filmini Yorumluyoruz

Bugün, 90’ları kasıp kavuran ünlü rap müzik sanatçısı The Notorious B.I.G.’nin hayatını konu alan Kötü Şöhret isimli filmi yorumluyoruz. Filmde, Biggie’nin Brooklyn sokaklarından dünya çapındaki şöhretine doğru uzanan hikayesi konu alınıyor. 2 saat 2 dakika uzunluğundaki yapımda, The Notorious B.I.G. karakterini All Eyez On Me filminden de aşina olduğumuz Jamal Woolard canlandırıyor. Yönetmen koltuğunda ise Barber Shop serilerinin de yönetmenliğini üstlenmiş olan George Tillman Jr’ı görüyoruz.

2Pac rolünde ise Avengers serilerinden yakından tanıklık ettiğimiz Anthony Mackie karşımıza çıkıyor. Keşke 2Pac gibi bir karakterin ağırlığını kaldıracak bir oyuncu seçilseymiş. Filmde Brooklyn sokaklarının atmosferi beni çok etkiledi. Atmosferi iliklerime kadar yaşadım diyebilirim.

İlginizi Çekebilir: Killa Hakan Fight Club 2 Şarkısının Kadrosu Belli Oldu

Yönetmeni gerçekten bu Kötü Şöhret projesi için tebrik etmek lazım. Brooklyn sokaklarında dönen uyuşturucu alışverişi mükemmel derecede beyaz perdeye aktarılmış. Biggie’nin sallantılı aşk hayatı hakkında da bilgi sahibi olduğumuz bu yapımda, Biggie’nin hayatına dair her şeyi gözlemlemek mümkün.

Filmin Soundtrack listesinde ise The Notorious B.I.G.’nin bizlere miras bıraktığı şarkılar bulunuyor. Filmin Soundtrack listesine yazımızın sonundaki Spotify eklentisi ile hızlıca ulaşabilirsiniz.

Biz ozgurhiphop.com ekibi olarak filmi gayet beğendik. Puanımız 8/10. Keşke daha fazla Hip Hop ve beyaz perdeyi yan yana görebilsek. Eve kapandığımız bu günlerde film listeniz için güzel bir alternatif olabilir. Şimdiden bütün okurlarımıza keyifli seyirler diliyoruz!

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıda belirtilen yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal ağ hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

Ne düşünüyorsunuz?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

More in:İnceleme

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir