Türkçe Rap

Kovala filminin müzikleri için çıkış tarihi paylaşıldı

Kovala filminin müzikleri için çıkış tarihi paylaşıldı

Korona virüsün etkilediği yapımlardan biri olan Kovala filmi hakkında gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. 17 Mart 2020’de vizyon tarihi bilinmeyen bir süreliğine askıya alınan filmde yer alacak şarkıların bir kısmının çıkış tarihi paylaşıldı.

Filmin Instagram hesabı üzerinden paylaşılan videoya göre Ati242 ve Stabil düeti, Sansar Salvo ve Dila Uzun düeti ve Patron ve Stabil düeti 25 Aralık ile 8 Ocak tarihleri arasında dinleyiciler ile buluşacak.

İlginizi Çekebilir: Haftalık Gündem 2020 #44 – Üç Haftalık Kiev Turu, Dua, Neye

Kovala filminin Instagram hesabı üzerinden bu şarkıların çıkış tarihi “#Kovala’dan büyük haber öncesi büyük şarkılar var! Filmimizin şarkılarının yayın tarihi belli oldu. Geliyor gelmekte olan! 🔥🔥🔥” mesajı ile duyuruldu.

Kovala filmi müzikleri çıkış tarihi

  1. Ati242 Ft. Stabil – Yok Yolu – 25 Aralık
  2. Sansar Salvo Ft. Dila Uzun – Yeniden Dene – 1 Ocak 2021
  3. Patron Ft. Stabil – Gör – 8 Ocak 2021

Lütfen sizin için hazırladığımız bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın.

Tüm bunlara ek olarak bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap