Kovala Filmi Çıkış Tarihi Ertelendi!

Türkçe Rap filmleri kervanının öncülerinden olan Kovala filmi, Korona virüs nedeniyle ertelendi. Filmin bir süredir duyurulan vizyon tarihi olan 17 Nisan 2020 Cuma tarihi bilinmeyen bir süreye kadar askıya alındı.

Filmin resmi Instagram hesabı üzerinden yapılan bu açıklamada “Korona salgını nedeniyle filmimiz Kovala’nın daha önce duyurulan 17 Nisan 2020 vizyon tarihi askıya alınmıştır. Filmimizin yeni vizyon tarihi hakkında bilgilendirme @kovalamovie sosyal medya hesapları üzerinden yapılacaktır” sözleri kullanıldı.

İlginizi Çekebilir: Google Asistan, Eminem Godzilla Şarkısını Söyledi!

Yine resmi film hesabı üzerinden bu paylaşıma yapılan yorumda ise ekip, heyecanının en az takipçiler kadar yüksek olduğu ve onlar kadar sinemalarda buluşmak istediklerini belirtirken, “Olağan üstü bir durum var ve herkes, her anlamda iyi olana kadar durmakta fayda var.” denildi.

Daha önce yapılan açıklamalara göre filmde Şehinşah, Stabil, Sansar Salvo, Killa Hakan, Patron ve daha birçok tanınmış isim rol alacak. Stabil’in film için özel olarak hazırladığı şarkıya yazımızın sonunda ulaşabilirsiniz.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu veya olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir