Kovala filmi Exxen üzerinde şubat ayı içinde yayınlanacak
Kovala filmi Exxen üzerinde şubat ayı içinde yayınlanacak
Türkçe Rap

Kovala filmi Exxen üzerinde şubat ayı içinde yayınlanacak

Korona virüs nedeniyle vizyon tarihinin ertelendiğini sizlere duyurduğumuz Kovala filmi, nihayet çıkışını yapacak gibi görünüyor.

Geçtiğimiz günlerde PMC ekibinin büyük bir kısmının ve Mestefe, Şehinşah, Arda Gezer gibi isimlerin katıldığı Clubhouse konuşmasında pek çok konuya değinildi.

Filmin başrol oyuncusu Stabil’in de bulunduğu sohbette, “Ben Stabil’e soruyorum, film ne oldu film?” sorusunun gelmesinin üzerine sanatçı “Kanka film Exxen’de böyle Şubat ayı sonuna kadar çıkacak diyorlar. Bekliyoruz.” cevabını verdi.

Kovala filmi hakkında geçtiğimiz aylarda da ortaya çıkan bu söylenti, Stabil tarafından yapılan bu açıklama ile doğrulanmış oldu. Şu anda iki farklı ücretli abonelik seçeneğine sahip olan platformda O Ses Türkiye Rap programının da yayınlanması bekleniyor.

Killa Hakan, Şehinşah, Patron, Sansar Salvo, Ati242, Canbay & Wolker, Uzi, Rozz Kalliope, Kubilay Karca, Muşta ve daha birçok sanatçının rol alacağı bilinen filmin fragmanına buraya tıklayarak izleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:

Free Beat indirme siteleri! Free Beat nasıl indirilir?

Hip Hop konulu film arayanlar için listeledik! En iyi Rap filmleri

What's your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0
Yusufcan Aksu
2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

You may also like

More in:Türkçe Rap

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir