Kovala Filminin Başrolü Belli Oldu

Kasım ayının ortasında duyurulan ve Türkçe Rap dinleyicileri tarafında bir beklenti yaratan Kovala filmi, başrol oyuncusunu duyurdu. 17 Aralık 2019’da paylaşılan gönderiye göre ilk Türkçe rap filminin baş rolünde Stabil yer alacak.

Gerçek adı Dağra Solmaz olan 23 yaşındaki sanatçı Türkçe Rap yapan isimlerin arasında kitlesi tarafından en fazla desteklenen isimlerden. Filmin Instagram hesabından paylaşılan başka bir detaya göre ise filmde yine başka Rapçi isimler rol alacak.

Kovala filmine özel bir Soundtrack albümünün de yayınlanacağı belirtilirken, çıkış tarihi olarak 17 Nisan 2020 günü paylaşıldı.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu veya olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!