Kubilay Karça’nın Yeni EP’si Mücevher Çıktı

Türkçe Rap’in yeni sayılabilecek isimlerinden olan Kubilay Karça, 5 şarkıdan oluşan Mücevher isimli EP’sini yayınladı. Wovie etiketi ile yayınlanan EP, Apple Music, Spotify, iTunes, Fizy, Muud, Deezer ve YouTube üzerinden dinlenilebilir durumda.

EP’de yer alan 5 şarkıya müzikal açıdan baktığımızda altyapılarda Deviasend, Aleyhtar ve Abdurrahman Şimşek imzalarını görebiliyoruz. Mix ve Mastering işlemlerinde ise yine Abdurrahman Şimşek ve Aleyhtar isimlerini görüyoruz.

YouTube’da yayınlanan şarkıların klipleri ise Berkay Bayralar tarafından hazırlanmış. Albümün şarkı sözlerini yine ozgurhiphop.com üzerinde bulabilirsiniz.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

Kubilay Karça – Mücevher Albümü Şarkıları

  1. Mücevher
  2. Eski Anılarım
  3. Vicdan
  4. Yalan
  5. Kadın
Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!