Türkçe Rap

LAPD Nipsey Hussle’ın Ölümündeki Şüpheliyi Belirledi

Los Angeles Polis Departmanı, 31 Mart Pazar günü Nipsey Hussle’ı öldürdüğüne inanılan bir şüpheli tespit etti. LAPD’nin ana hesabından atılan bir Tweet’e göre, cinayetin sorumlusu olarak Eric Holder adında bir adam aranıyor.

Yapılan açıklamada Eric Holder’ın silahlı cinayetten arandığını ve en son 2016 model beyaz 4 kapılı Chevy Cruze CA 7RJD742 plakalı araçta görüldüğünü söyledi. Yerel güç, bu kişiyi gören ve bilgi sahibi olan herkesin kendileri ile iletişime geçmesini istedi.

Polisin güçlerinin yayınladığı basın bülteninin devamında ise olayın nasıl gerçekleştiği anlatıldı. Şüpheli Nipsey Hussle ile birlikte 2 kişiyi daha vurdu. Rap sanatçısı yere yığılırken, arkadaşları yaralandı. Şüpheli Eric Holder kaçtı ve yakında bekleyen ve bir kadının sürdüğü beyaz Chevy Cruze’a bindi. Yaralıların tedavisi sürerken, Nipsey Hussle hayatını kaybetti.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap