Moda

LEGO ve adidas ZX 8000 ortaklığı görücüye çıktı

LEGO ve adidas ZX 8000 ortaklığı görücüye çıktı
LEGO ve adidas ZX 8000 ayakkabıları

72 yıllık hayatında pek çok ünlü isim ve marka ile ortak işlere imza atan adidas, hayata geçirdiği yeni işbirliğinde herkesin hayatına veya ayağına bir kez dokunan LEGO markası ile adidas ZX 8000 ayakkabı modeli için bir kapsül koleksiyon hazırladığını duyurdu. Hayata geçirilen yeni kapsül koleksiyon, hem renkleri hem de tasarımı ile akıllara kazınacak gibi görünüyor.

İlginizi Çekebilir: Bedo 15 Ocak’ta Yorgun isimli albümünü yayınlayacak

2020 yılının sonbahar aylarında tüketicilerin beğenisine sunulan adidas ZX 8000 modelinin baz alındığı bu kapsül koleksiyonda toplamda altı farklı renk seçeneği yer alıyor. Kırmızı, siyah, sarı, mavi, yeşil ve gri LEGO x adidas koleksiyonunda yer alan renkleri oluşturuyor.

140 dolarlık bir fiyat etiketine sahip olan ayakkabılar hem renkleri hem de topuk ve dil kısmında bulunan LEGO detayları ile birlikte ilgileri üzerine çekiyor. Şu anda bir çıkış tarihi belirtilmeyen kapsül koleksiyondan daha önce hayata geçirilen başka bir LEGO ve adidas ortaklığı ürünleri şu anda her iki şirketin de çevrimiçi mağazasından satın alınabilir durumda.

Lütfen sizler için hazırladığımız bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, tüm düşüncelerinizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın.

Tüm bunlara ek olarak bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza ve daha fazla içerik üretmemize yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Moda