Les Benjamins, Benjicoin isminde bir kripto para çıkartmaya hazırlanıyor
Les Benjamins, Benjicoin isminde bir kripto para çıkartmaya hazırlanıyor
Moda

Les Benjamins, Benjicoin isminde bir kripto para çıkartmaya hazırlanıyor

Daha önce sık sık gündemimize yayınladığı yeni koleksiyonlar ile gelen Les Benjamins, bu sefer yaptığı teknolojik bir atılım ile gündemimize geliyor. Yapılan duyuruya göre Benjicoin ismindeki kripto para yakında piyasaya çıkacak.

İnceleme.co’dan Mert Yamak’ın haberine göre Les Benjamins’in kurucusu ve kreatif direktörü Bünyamin Aydın tarafından yapılan paylaşım ile birlikte Les Benjamins markası çatısı altında Benjicoin isminde bir kripto paranın piyasaya sürüleceği öğrenildi.

Aydın tarafından yapılan paylaşımda oldukça kısa bir video ile bu kripto paranın yakında çıkacağı belirtilirken, net bir tarihe yer verilmedi. Bünyamin Aydın tarafından yapılan paylaşımın ardından ise geçtiğimiz dönemde şirkete yatırım yapan Esas Ventures şirketinin kurucusu Fethi Sabancı Kamışlı, paylaştığı Instagram Hikaye’sinde “Yapmazsak olmazdı” dedi.

Bitcoin’in 50 bin dolar sınırına yaklaşması ile son zamanlarda tekrardan konuşulmaya başlanan kripto paralar hala bazı kişiler tarafından yatırım aracı bazı kişiler için ise bir balon olarak görülüyor.

İlginizi Çekebilir:

Free Beat indirme siteleri! Free Beat nasıl indirilir?

Hip Hop konulu film arayanlar için listeledik! En iyi Rap filmleri

Ne düşünüyorsunuz?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

More in:Moda

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir