Moda

Les Benjamins ve Coca-Cola ilk iş birliğini duyurdu

Les Benjamins ve Coca-Cola ilk iş birliğini duyurdu

Türkiye’den çıkan ve dünya çapında bir üne sahip olan sokak kültürü odaklı giyim markası Les Benjamins, geçtiğimiz günlerde yeni büyük iş birliğini duyurdu. Yapılan duyuruya göre Les Benjamins ve Coca-Cola, kurucu ve kreatif direktörü Bünyamin Aydın liderliğinde, Les Benjamins x Coca-Cola koleksiyonu hayata geçirecek.

İki firmanın ortaklığı ile oluşturulacak olan koleksiyon 1980 ve 1990’ların futbol modasından ilham alınmış. Bu yeni koleksiyonda 1970, 80 ve 90’ların ikonik futbol formalarından ilham alan polo yaka t-shirtler, kapüşonlu sweatshirtler, halı desenli şort ve eşofmanlar, jeanler, kargo pantolonlar, kot şortlar, blazer ceketler, crop toplar, elbise ve etekler yer alacak.

İlginizi Çekebilir: Bobby Shmurda için yapılan şartlı tahliye talebi reddedildi

İstanbul merkezli şirketin kurucusu ve kreatif direktörü Bünyamin Aydın, koleksiyonun futboldan ilham almasını “6 yaşında Neuss-Almanya’da oynamaya başladığımdan beri, futbolla hep iç içe büyüdüm. Coca-Cola x Les Benjamins koleksiyonunu hazırlarken Coca-Cola’nın vintage reklamlarından ve futbol tarihinden ve Maradona, Pele, Beckenbauer gibi ikonlardan ilham aldım. Markanın DNA’sı haline gelen imza halı deseni, futbol kültürü ve terzilik detaylarının bir araya geldiği bir koleksiyon ortaya çıktı” sözleri ile açıklıyor.

Bu yeni koleksiyona Les Benjamins Nişantaşı mağazası, www.lesbenjamins.com , Beymen Zorlu Center ve Beymen İstinye Park mağazalarından ulaşabilirsiniz.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Moda