Moda

Les Benjamins x Akali Koleksiyonu Satışa Çıktı

Les Benjamins x Akali Koleksiyonu Satışa Çıktı

Geçtiğimiz dönemde de sık sık gündemimize gelen Les Benjamins markası, İstanbul’un en iyi hamburgercileri arasında yer alan Akali ile ortak olarak hazırladıkları yeni koleksiyonunu duyurdu.

Les Benjamins’in ünlü ve sevilen Türk restoranlarıyla devam edecek iş birliklerinden ilki olan bu koleksiyonda 3 farklı tişört tasarımı satışa çıkıyor. Ayrıca bu iş birliğine özel olarak Akali’nin menüsüne özel bir sos olan the Benji Sauce da eklenmiş durumda.

İlginizi Çekebilir: Katliam 4 Şarkısı Video Klibi ile Yayınlandı

Akali’nin sahibi Çağlar Kıpçak bu iş birliği hakkında “İşlerine olan tutkuları ve tüm samimiyetiyle yaptıklarına inanan, vizyonerliği ile ilham kaynağı olan iki markanın, iş birliği ile bir ilke imza atması bizi çok mutlu ediyor.” dedi.

Belirtilene göre bu koleksiyonun ürünleri 14 Temmuz’dan itibaren Les Benjamins Nişantaşı mağazası, lesbenjamins.com, Akali ve Akali Yemek Sepeti’nde satışta olacak.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu veya olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Moda