Moda

Les Benjamins, Aldığı Yatırım Haberi ile Gündemde

Les Benjamins, Aldığı Yatırım Haberi ile Gündemde

2011 yılında Bünyamin Aydın tarafından İstanbul’da kurulan lüks bir sokak modasına yoğunlaşmış moda markası Les Benjamins, Fethi Sabancı Kamışlı’nın liderliğinde aldığı yatırım ile hem girişimcilik hem de moda dünyasında adından söz ettirdi.

Egirisim.com’dan Hilmi Öğütçü’nün haberine göre lüks moda firması yapılan yeni bir yatırım turunda Ali SabancıKazım KöseoğluCan Köseoğlu ve Kerem Sabancı Kamışlı gibi isimlerden yatırım aldı. Fakat bu yatırımın diğer detayları paylaşılmadı.

Haberde yer alana göre şirketin kurucusu ve kreatif direktörü Aydın, bu yatırım turu hakkında “İlk defa bir yatırımı da yine ilk kez markamıza ve yaptığımız çalışmalara güvenerek yanımızda olan; vizyonu ile de markamıza değer katacak Fethi Sabancı Kamışlı ve ailesinden almaktan dolayı çok mutluyum. Kendisinin ve ailesinin şimdi ve daha sonra da devam edecek yatırımları ile Les Benjamins’in değerine değer katmaya ve uluslararası arenada büyümemize katkıda bulunacağından dolayı çok mutluyum.” sözlerini kullandı.

İlginizi Çekebilir: Reebok Club C Modeline 35.Yılına Özel Güncelleme Yapıyor

Moda sektöründeki ilk yatırımlarını Les Benjamins’e yaptıkları için çok mutlu olduklarını belirten Fethi Sabancı Kamışlı, “Yeni nesil sokak modası kültürünü, kendi vizyonu ile birleştirerek sunan Les Benjamins’in bir parçası olarak bu başarı hikayesinde yer almak hem kendim hem de ülkem adına beni çok gururlandırıyor.” dedi.

Daha önce Jay-Z, Barbara Palvin, Miley Cyrus ve Jared Leto birçok ünlü ismin tercih ettiği Les Benjamins markasının yönetim kurulunda artık Fethi Sabancı Kamışlı’nın da yer alacağı, haberde aktarılan detayların arasındaki yerini aldı.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu veya olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Moda