Lil Durk kendisini Chicago’daki 1 numaralı Rapçi olarak açıkladı

27 yaşındaki rapçi Lil Durk kendisini Chicago’nun Jay-Z’si olarak adlandırıyordu ve şimdi ise Chiacago’da bulunan rapçiler arasında bir numara olduğunu söylüyor.

Covid-19 sebebiyle 2 Nisan günü ev hapsine karar verilen Tekashi 6ix9ine ile Lil Durk arasındaki rekabet geçtiğimiz haftalarda tekrardan kızıştı. Tekashi, Chiacago şehrindeki rapçiler ile kendini bir rekabet içine sokmaya ve bu sayede adının manşetlerde yer alması çalıştı. Fakat bu konuda başarılı olduğu söylenemez.

Tekashi 6ix9ine’ın 4 Eylül’de çıkan Tattle Tales isimli albümü beklediği satış düzeyinin altında kaldı ve bu albüm onu Billboard 200’ün zirvesine taşıyamadı. Bunu üzerine Lil Durk, Tekashi’ye yaptığı onca reklam çalışmasının albüm satışlarına yansımadığı ve kendisinin Chicago’nun Jay-Z’si olduğunu söylemekten çekinmedi.

İlginizi Çekebilir: Bobby Shmurda için yapılan şartlı tahliye talebi reddedildi

Kariyeri adına en iyi yıllardan birini geride bırakan Lil Durk’ün, Def Jam Recordings isimli müzik şirketinden ayrıldıktan sonra kariyerini yapılanmaya gitmesi gerektiği söylenmişti. 2020 yılında çıkarttığı ve 15 şarkıdan oluşan Just Cause Y’all Waited 2 albümü hala dinlenmeye devam ederken, Ağustos ortasında Drake’in Laugh Now Cry Later şarkısında yaptığı katkıyla performansıyla dikkatleri üzerine çekmişti.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!