Lil Owlin Kimdir?
Lil Owlin Kimdir?
Kimdir?

Lil Owlin Kimdir?

ozgurhiphop.com’da yayınladığımız kimdir yazı serimizin bu bölümünde Lil Owlin kimdir diyoruz. Bu yazıda sanatçının Spotify hesabı üzerinden ulaştığımız biyografisini sizlere aktarırken, kaç yaşında, gerçek adı, nereli ve şarkıları gibi çok fazla merak edilen soruların cevaplarını vermeye çalışıyor olacağız.

Lil Owlin Kimdir?

Lil Owlin Sakarya, Türkiye doğumlu emo trap /punk rock / pop punk / Alternative Rock / Trap sanatçısı. 31 Ocak 2002 doğumlu sanatçı hayatına İstanbulda devam etmekte. Hissettiği ve içinde bulunduğu duyguları şarkılarında dinleyenlerine aktarıyor. 2017’den beri müzikle uğraşan sanatçı ilk adımlarını Wave ekibinin #FREEWAVESP1 albümüyle duyurdu. “Beyaz Mamba”, “Bu Sonum Değil” gibi parçalarla dikkat çekti. Şimdi ise son çıkardığı single “Düşelim Beraber” ile birlikte yükselişine devam ediyor.

Sizler için hazırladığımız Lil Owlin Kimdir? yazımız hakkındaki olumlu veya olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşabilirsiniz.

Ayrıca bu yazıyı sosyal medya üzerindeki hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza ve daha fazla içerik üretmemize yardımcı olabilirsiniz. Çok teşekkür ederiz.

What's your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0
Yusufcan Aksu
2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

You may also like

More in:Kimdir?

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir