Türkçe Rap

Lil Pump 100 Bin Dolarlık Yüzüğünü Kaybetti

Lil Pump - Gucci Gang Şarkı Sözleri

Geçtiğimiz hafta uyuşturucuyu bıraktığı haberini aldığımız Lil Pump, golf oynarken 100 bin dolar değerindeki yüzüğünü kaybetti. Geçtiğimiz cuma günü arkadaşlarıyla beraber Miami’deki Topgolf adlı oyun alanına giden genç sanatçı, oyununu bitirdikten sonra şoke edici bir durum ile karşılaştı.

Lil Pump’ın golf sopasını salladığı zaman düştüğü tahmin edilen yüzük yaklaşık 100 bin dolar değerindeydi. Yüzüğün olmadığı fark edildikten sonra hem Lil Pump ve arkadaşları hem de golf alanının çalışanları yüzüğü bulmak için aramaya başladı. Yüzüğün kaybolmasının ardından Topgolf sosyal medya hesaplarından Lil Pump’ın bir videosunu paylaştı. Paylaşılan videoda Pump, “Şu anda Top Golf’teyim. Topa o kadar sert vurdum ki yüzüğüm uçtu ve buraya düştü.” Dedi.

Yüzüğün bulunmasının ardından genç rapçi “100 bin dolarlık yüzüğümü bulmama yardım ettiğiniz için teşekkür ederim.” diyerek golf sahasının gönderisini Retweet etti. Sanatçı golf oynadığı fakat pek de başarılı olmayan başka görüntüler de paylaştı ve takipçilerinden kötü yorumlar aldı. Buna cevap olarak ise oldukça küfürlü birkaç mesaj yazdı.

You may also like

1 Comment

  1. Haketmiş o küçük pislik

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap