Lil Pump’a Hapishane Yolu Gözüktü!

Geçtiğimiz yılın ekim ayında piyasaya sürdüğü Gucci Gang parçası ile oldukça büyük bir patlama yaratan Lil Pump, işlediği suçtan dolayı hapishanede cezasını çekmek zorunda kalacak. Olay geçtiğimiz ağustos ayının sonlarında yaşandı. BBC’nin belirttiğine göre ünlü rapper’ın kullandığı Rolls-Royce aracın plakası, polisin kontrolünden sonra bir Mini Cooper’a ait olduğu ortaya çıktı.

Rapper bu yılın başlarında Los Angales’taki evinde ateş ettiği için tutuklanmışdı fakat güvenlik güçleri tarafından şartlı bir şekilde tahliye edilmişti. Bu olay ile birlikte Lil Pump, şartlı tahliyeyi ihlal ederek hapis cezasını onadı. Lil Pump ise bu olayı Instagram üzerinden yayınladığı bir video ile takipçi ve sevenleriyle paylaştı.

Bu videoda Pump, tutuklandığından ve birkaç ay hapiste kalacağından bahsediyor. Ayrıca videonun devamında yeni bir parçasının yayınlanacağını ve takipçilerinin bütün bu yaptıklarını örnek almamasını söylüyor. Lil Pump’ın kaç ay hapis yatacağı ilerleyen dönemde ortaya çıkacak.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!