Türkçe Rap

Lil Uzi Vert Rap Müziği Bırakıyor

Atlantic Records ile çalışmalarını sürdüren Lil Uzi Vert geçtiğimiz cuma günü Instagram hesabından yaptığı paylaşım ile Rap müziği bıraktığını duyurdu. 24 yaşındaki Amerikalı Rap’çi paylaştığı fotoğrafta “Destekçilerimin hepsine teşekkür etmek istiyorum, müzik ile işim bitti” ve “Her şeyi sildim. Normal olmak istiyorum… 2013’te uyanmak istiyorum.” dedi.

İddialara göre Eternal Atake albümünü de sildi

Bu sözlerin ardından ise genç sanatçının dinleyenleri arasında bir söylenti dolaşmaya başladı. İddiaya göre 2019 yılında çıkması beklenen Eternal Atake albümü de Lil Uzi Vert tarafından silinen şeyler arasında olduğu. Ayrıca bu düşünceler arasında bu durumun bir PR çalışmasının parçası olduğu da var.

Genç sanatçı 2017’deki ilk albümü “Luv Is Rage 2” ile Billboard 200’de 1 numaraya girdi ve daha sonra “XO Tour Llif3” isimli şarkısını yayınlayarak dünya çapında hit olmuştu. Şimdilik başka bir bilgi bulunmayan konu hakkındaki bilgilere yine ozgurhiphop.com’dan ulaşabilirsiniz. Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ile paylaşmayı unutmayın.

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap