arama

Lil Xan, Kendisine Laf Atan Birine Silah Çekti

Lil Xan, Tupac'a söylediği sözlerin ardından hala tepki almaya devam ediyor.
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Yusufcan Aksu
  • BeğenmedimBeğendim
    Loading...

2018 yılında Tupac’ın yaptığı müzik hakkında “sıkıcı” ve “on üzerinden iki” puan vereceğini söyleyen Lil Xan, hala tepkilerin odak noktası oluyor. 7 Haziran Cuma gününün gecesi Los Angeles’ta bir benzinlikte duran 22 yaşındaki Rapçi, kimliği bilinmeyen biri tarafından sözlü tacize uğradı.

Bu durumun ardından ise genç Rapçi Glock marka silahını sözlü tartışmaya girdiği kişiye doğrulttu. Karşıdaki kişi geri adım atsa da sözlü olarak tartışmaya devam etti. Xan ise elindeki silahı ile birlikte arabasına döndü ve kapının önündeyken silahını göstermeye ve doğrultmaya devam etti.

Gerçek adı Nicholas Diego Leanos olan Rapçinin kız arkadaşı Annie Smith ise bu anları kamera kaydına alan adama “Sen başlattın, salak herif.” dedi ve arabaya bindi.

Genç Rapçi Polise Bildirildi

Olayın yaşanmasının ardından Lil Xan’ın silah doğrulttuğu kişi LAPD(Los Angeles Polis Departmanı)’ye ulaşarak Rapçiyi şikayet etti. TMZ ekibinin Polis memurlarından aldığı haber göre ise polisler şu anda konuyu araştırıyorlar ve videoya ulaştıklarını söylediler.

Lil Xan ise bu şikayet ve silah çekme olayı hakkında sadece kendisini bir saldırıya karşı korumak için bu hareketi yaptığını söylüyor. Bu anları aşağıdaki videoda bulabilirsiniz.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

etiketlerETİKETLER