Video Rap

Lil Zey ve Kozmos Düeti Eskisi Gibi Yayınlandı

Lil Zey ve Kozmos Düeti Eskisi Gibi Yayınlandı

Redkeys Music ekibinin üyelerinden ve Türkiye’nin başarılı kadın Mc’lerinden olan Lil Zey, ile prodüktörlük yeteneği ile öne çıkmış Kozmos’un bir araya geldiği Eskisi Gibi düeti, 10 Temmuz Cuma günü dinleyiciler ile buluşturuldu.

Dijital müzik platformlarındaki yerini Universal Müzik Türkiye etiketi ile alan şarkı toplamda 3 dakika 6 saniye uzunluğunda. Şarkı için hazırlanan video klip ise yine aynı günün ilk saatlerinde YouTube’daki Hiphoplife.com.tr isimli kanal üzerinden paylaşıldı.

İlginizi Çekebilir: MOB Mixtape Vol.1 Yayınlandı!

Eskisi Gibi ismi verilen parçanın altyapısı Kozmos’a aitken, Mix ve Mastering işlemleri Can Paşa tarafından yapılmış. Yayınlanan video klibin kurgusunda ise Can Özen’in imzası bulunuyor.

Siz de Lil Zey ve Kozmos’un yeni şarkısı Eskisi Gibi’yi yazımızın sonundaki YouTube eklentisi ile hızlıca dinleyebilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu veya olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

You may also like

1 Comment

  1. filmin ismi ne acaba?

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Video Rap