Logic 226 bin dolarlık Pokemon kartının sahibi oldu

Bu yıl beklenmeyen bir karar ile rap kariyerini sonlandırıp internet üzerinden oyun yayınları yapmaya başlayan Logic, Twitch yayıncılığı yaptığı kariyeri ile de gündemimize gelmeye devam ediyor. Instagram hesabı üzerinden paylaştığı videolardan birinde Pokemon kart paketleri açan sanatçı, binlerce dolar değerindeki 1. sürüm Charizard Pokemon kartının sahibi oldu.

Toplamda 23 bin dolar değerinde Pokemon kartı açılımı yaptığını Instagram hesabı üzerinden paylaşan Logic, kazandığı yüksek değerdeki kartları tahmin etmelerini takipçilerinden istedi. 1. sürüm Charizard Pokemon kartının da göründüğü gönderinin ardından paylaşılan bir videoda, yaklaşık değeri 226 bin dolar olan kartın çıkış anı ve Logic ve arkadaşlarının bu duruma verdiği tepki görülüyor.

İlginizi Çekebilir: Sagopa Kajmer, Türkiye Rapçisini Arıyor jüriliği iddialarını yalanladı

Logic’in paylaştığı Instagram gönderisinde “Çocukken Pokémon’u kesinlikle seviyordum ama kartlara param yetmiyordu. Onlarınki için yemek kuponu takas etmeye çalıştığımı bile hatırlıyorum ve şimdi kazandığı her kuruşunu biriktiren bir yetişkin olarak, çocukluğumdan beri sevdiğim bir şeyin tadını yetişkin bir adam olarak alabilmek, yapabileceğim bir şeyin bir parçasını geri almaya benziyor. Asla sahip olmadığım, konu malzeme değil, deneyimle ilgili.” açıklamasına yer verdi.

Logic’in oldukça değerli olan Charizard kartını çıkardığı anları aşağıdaki Instagram videosunda görebilirsiniz.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!