Türkçe Rap

Los Angeles Çeteleri Nipsey Hussle İçin Bir Araya Geldi

Los Angeles’ta aralarında sorunların olduğu bilinen çeteler, geçtiğimiz günlerde vurularak öldürülen Nipsey Hussle’ı onurlandırmak için bugün bir araya geldi. Rollin 60’s Neighborhood Crips çetesinin üyesi olan sanatçı, çete hayatını bırakmaları gerektiğini savunan bir konumdaydı.

Yerel basın kaynaklarının bildirdiğine göre Kaliforniya/Los Angeles’in çeşitli bölgelerinden çeteler sokaklarda buluştu. Sokağa inen çetelerin yüzlerce üyesi ateşkes yapıp bir araya geldiler ve bir birlik yürüyüşü düzenlediler. Toplanan grubun yürüyüşü son durağı Nipsey Hussle’ın öldürüldüğü yer olan giyim mağazasının önü oldu.

Belirtilene göre bu yürüyüşe 60’s, hoovas, Etg’s, Ftg, Vng, Bounty Hunters, Mona Parks, Brims, Pirus, Bloods, Crips, Gangstas, Nh’s ve Deuces gibi onlarca çete katıldı. Yürüyüşe katılanlar birlik, beraberlik ve barış çağrısında bulundu.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

TMZ’nin kayda aldığı görüntülere aşağıdaki videodan ulaşabilirsiniz.

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap