Louis Vuitton 3050 Dolarlık Jenga Seti Satışta

Pahalı fiyatları ve Rapçilerin çokça tercih etmesi ile bilinen markalardan olan Louis Vuitton, yeni Jenga setini satışa sundu. 1854 yılında hayata geçirilen giyim markası, 2019 yılının Ocak ayında bu masa oyununun özel sürümünü duyurmuştu.

Ünlü markanın piyasaya sürdüğü oyun, klasik halinin yerine tahtadan değil, renkli pleksiglas dikdörtgenlerden oluşuyor. Tabi ki de bu parçaların üzerinde LV logoları bulunuyor.

Dünyanın çoğu yerinde sevilen Jenga’nın klasik versiyonu Amazon üzerinde 7 dolar(40 Türk Lirası) gibi bir ücrete satılırken, Louis Vuitton versiyonu 3050 dolar(17.441,75 Türk Lirası) karşılığında satın alınabilir durumda.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!