Machine Gun Kelly, Eminem’e Cevap Verdi

Yaklaşık bir günce önce kendisine Diss atan Machine Gun Kelly’ye cevap niteliğinde bir Re-Diss atan Eminem’e cevap gecikmedi. Henüz bir Diss parçası yayınlamayan MGK, Twitter üzerinden Killshot’ı yayınlayan Eminem’e cevap verdi ve yeni bir EP’nin çıkış tarihini paylaştı.

Twitter hesabından “2 hafta ve 3 röportaj sonra” yazılı bir paylaşım yapan MGK, sözlerine gülücük, çöpe basket atan bir adam ve çöp kutusu emojileri ile son verdi. Paylaşımını 10/6 puan veren bir jüri fotoğrafı ile de destekledi. Böylece MGK’nin bu yeni diss’i iyi bulmadığını görebiliyoruz.

Bu Tweet’i attıktan birkaç dakika sonra ise ünlü Rapper, bir başka Tweet ile yeni EP’sinin(single olamayacak kadar uzun albüm olamayacak kadar kısa.) çıkış tarihini duyurdu. “Binge” ismindeki EP, 21 Eylül 2018 tarihinde piyasaya sürülecek. Bakalım cuma günü bu Diss savaşı daha da ateşlenecek mi yoksa sönmeye yüz mü tutacak.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!