Maho G ve Ben Fero İzmir’in Ateşi şarkısı ile bir arada

İzmirli iki sanatçı Maho G ve Ben Fero, İzmir’in Ateşi ismini verdikleri şarkı için bir araya geldiler. 6 Kasım günü yayınlanan ve toplamda 3 dakika 5 saniye uzunluğunda olan şarkı Universal Music Turkey markası ile yayınlandı.

İlginizi Çekebilir: Narkotik Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı’ndan Rap müzik projesi!

Ben Fero’nun “Depremi yaşayanlar olarak, önceden belirlediğimiz tarihi ertelemektense, dinleyicilerimize moral olur diye düşündük. Tekrar hepimize geçmiş olsun, başımız sağolsun.” sözleri ile duyurduğu şarkının altyapısı Ouz Baydar’a aitken, Mix ve Mastering işlemleri Can Volkan tarafından yapılmış.

Vokal kayıtlarının Yeşil Oda’da alındığı şarkının görsel tasarımları ise Boraoffiziell ve HALO’nun ellerinden çıkmış. Maho G ve Ben Fero’yu bir araya getiren İzmir’in Ateşi şarkısını yazımızın sonundaki YouTube eklentisi ile dinleyebilirsiniz. Keyifli dinlemeler!

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!