Yeni Çıkanlar

Maho G ve Zen-G’nin düeti Tuzak yayınlandı

Maho G ve Zen-G düeti Tuzak yayınlandı

Son zamanlarda çalışmaları ile hızlı bir yükseliş ve popülariteye sahip olan Zen-G, İzmir’den Maho G’nin Tuzak isimli yeni şarkısına konuk oluyor. 9 Ekim Cuma günü dinleyicilerin beğenisine sunulan şarkı Universal Music Turkey etiketi ile dijital müzik platformlarındaki yerini aldı.

3 dakika 54 saniye uzunluğunda olan şarkının altyapısında Ouz Baydar ve Trapbois’in imzası bulunurken Zen-G’nin vokal kayıtları Kadim Tekin tarafından, şarkının Mix ve Mastering işlemleri ise Can Volkan tarafından yapılmış.

İlginizi Çekebilir: Allame – Huzur Albüm Değerlendirmesi

Günün ilk dakikalarında YouTube’un Premier özelliği ile yayınlanan video klipte ise yönetmenliği başarılı isim Silvyo Behmoaras üstlenirken görüntü yönetmenliği Oktay Başpınar tarafından yapılmış.

Video klibin post prodüksiyon işlemlerinde ise görsel efektler Yağız Mehdi Abbas, kurgu Silvyo Behmoaras, renk ise Ercan Küçük ve The Post Brothers tarafından yapılmış.

Maho G ve Zen-G’yi bir araya getiren Tuzak isimli şarkıya yazımızın sonundaki YouTube eklentisi ile hızlıca ulaşabilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir