Marmaray Üzerindeki Graffiti’ler Siliniyor!

İstanbul’un neredeyse başından sonuna kadar giden tren hattı Marmaray, hakkında yapılan yeni bir ihale ile gündemde. Açılan ihaleye göre trenlerin üzerine yapılan Graffiti’leri temizlemek için 55 bin Türk lirası harcanacak.

TCDD Taşımacılık A.Ş. Genel Müdürlüğü Marmaray İşletme Müdürlüğü’nce 18 Kasım 2019’da açılan “Marmaray tren setlerinin grafiticiler tarafından boyanan dış yüzeylerinin temizlenmesi için alan bazlı temizlik yaptırılması işi” ihalesi sonuçlandı.

Toplamda 6 farklı firmanın teklif verdiği ihaleyi Kip Elbise Kuru Temizleme Çamaşır Yıkımı San. ve Tic. Ltd. Şirketi kazandı. Sözleşmeye göre, 1000 metrekarelik alandaki Graffiti’ler yıl sonuna kadar temizlenecek.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu veya olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!