Mary Jane YouTube’dan Kaldırıldı!

Burry Soprano’nun ilk çıktığı günden beri dinleyenleri kendine hayran eden parçası Mary Jane, bu sabah saatlerinde YouTube’dan kaldırıldı. Bu sabah saatlerinde Mart Jane şarkısını dinlemek isteyen dinleyiciler, “Bu içerik bir mahkeme kararı nedeniyle bu ülkenin alan adında kullanılamıyor” gibi bir mesaj ile karşılaştı. Mary Jane, çoğu listede ilk sırada yer alırken Youtube’da 35 milyon görüntülenmeyi geçmişti.

Henüz ortaya çıkmayan bir mahkeme kararı ile ülkemizde erişime engellenen parçaya, yurtdışı kaynaklı alan adları ile rahatça ulaşılabiliyor. Engellenen bu parça hakkında MOB Entertainment’den bir açıklama gelmezken, Burry Soprano Instagram’da bir Hikaye paylaşarak “Sorun Değil :)”  ve Twitter’da ise “Mary Jane şarkım mahkeme kararıyla Türkiye’de yasaklandı. Ama şanslıyım ki insanların kafasının içinde dönen, listelerde aylardır birinci sırada olan bir şarkıyı gerçek hayatta yasaklamak imkansız :)” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Siz de bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!