Massaka Canlı Yayında Katliam 4 Hakkında Konuştu

Geçtiğimiz günlerde yeni toplu projesi Katliam 4’te yer alacak sanatçıları açıklamayı bitiren Massaka, Instagram hesabı üzerinden açtığı canlı yayında pek çok konu hakkında konuştu. Sanatçının konuştuğu konulardan biri de yeni projesi Katliam 4 hakkında yapılan dinleyici yorumları oldu.

İlginizi Çekebilir: Les Benjamins Yeni Yüz Maskesini Piyasaya Sürdü

“Parçayı dinlemeden nasıl yorumluyorsunuz anlamıyorum. Siz kaç tane Katliam yaptınız da böyle Katliam mı olur diyorsunuz?” sözleri ile ön yargıya tepki gösterirken, “İnanılmaz bir prodüksüyon var harika bir iş çıktı çok iyi performanslar var biz bile şaşırdık. 6 kişinin klibi çekildi.” açıklaması ile de proje hakkındakileri düşüncelerini paylaştı.

Canlı yayına katılan izleyicilerden birinin “Diablo63 Katliam 4’te yer alacak mı?” şeklindeki sorusuna ise Massaka “Kambersiz düğün olur mu?” sözleri ile cevap verdi.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu veya olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!