Türkçe Rap

Massaka Hayvan Barınağı Kuracak

Massaka Hayvan Barınağı Kuracak

Son zamanlardan gündemimize yaptığı uluslararası düetler ile gelen Massaka, bu sefer oldukça farklı bir konuda geleneksel medyada kendine yer buldu. Yayınlanan haberlerde Massaka’nın bir hayvan barınağı kuracağı belirtildi.

Bu haberlere göre Almanya’da hayatını sürdüren sanatçı Muğla’nın Fethiye ilçesinde satın aldığı 9 dönüm(9 bin metrekare) büyüklüğündeki alana bir hayvan barınağı kuracak.

Quality Dergisi’nin belirttiğine göre ise sanatçı 13 yaşından beri bir köpek besliyor. Şu anda 11 yaşında ve 35 kilo ağırlığında Staffordshire Bull Terrier cinsi bir köpeği olan Massaka, Almanya’daki kanunlar gereği köpeğinin ağzını kapatması gerektiğini belirtti ve “İyi eğitilmiş hiçbir hayvanın özgürlüğünün bu denli kısıtlanmasının istemiyorum” dedi.

Belirtilene göre Massaka konuşmasının sonunda Avustralya’da yaşanan devasa büyüklükteki yangınlara da değindi. Yanarak ölen hayvanlar için çok üzgün olduğunu söyleyen sanatçı “Yer yüzündeki her canlı kıymetli. Yanarak ölen milyonlarca hayvan canımdan can aldı. Çok üzgünüm” sözleri ile konuşmasını sona erdirdi.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu veya olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap