Massaka Hayvan Barınağı Kuracak

Son zamanlardan gündemimize yaptığı uluslararası düetler ile gelen Massaka, bu sefer oldukça farklı bir konuda geleneksel medyada kendine yer buldu. Yayınlanan haberlerde Massaka’nın bir hayvan barınağı kuracağı belirtildi.

Bu haberlere göre Almanya’da hayatını sürdüren sanatçı Muğla’nın Fethiye ilçesinde satın aldığı 9 dönüm(9 bin metrekare) büyüklüğündeki alana bir hayvan barınağı kuracak.

Quality Dergisi’nin belirttiğine göre ise sanatçı 13 yaşından beri bir köpek besliyor. Şu anda 11 yaşında ve 35 kilo ağırlığında Staffordshire Bull Terrier cinsi bir köpeği olan Massaka, Almanya’daki kanunlar gereği köpeğinin ağzını kapatması gerektiğini belirtti ve “İyi eğitilmiş hiçbir hayvanın özgürlüğünün bu denli kısıtlanmasının istemiyorum” dedi.

Belirtilene göre Massaka konuşmasının sonunda Avustralya’da yaşanan devasa büyüklükteki yangınlara da değindi. Yanarak ölen hayvanlar için çok üzgün olduğunu söyleyen sanatçı “Yer yüzündeki her canlı kıymetli. Yanarak ölen milyonlarca hayvan canımdan can aldı. Çok üzgünüm” sözleri ile konuşmasını sona erdirdi.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu veya olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!