Massaka, Kapışma Filmi Başrolünde Oynayacak

Yaptığı ulusal ve uluslararası düetleri ile gündemimize gelen Massaka, 28 Ocak 2020’nin akşam saatlerinde Kapışma isimli bir sinema filminde başrol oyuncusu olarak yer alacağını sosyal medya hesapları üzerinden duyurdu.

Yapılan duyuru ile filmin ilk afişi de paylaşıldı. Afişte Massaka’nın siluetini görürken, bir de mikrofon ve ring illüstrasyonunu görebiliyoruz. Yine Türkçe Rap konulu olacağı tahmin edilen filmin vizyona giriş tarihi paylaşılmadı.

Massaka bu film projesini duyururken “Uzun süredir üstünde çalıştığımız ve Baş Rol oynadığım Rap film Projemiz “KAPIŞMA” artık hayata geçiyor ve ilk afişimizi heyecanla paylaşıyoruz… Çok yakında sinemalarda” sözlerini kullandı.

Posterde yer alan bilgilere göre filmin yönetmenliğini daha önce Behzat Ç ve Kurtlar Vadisi gibi dizilerde yardımcı yönetmenlik yapan Gökhan Erkut yaparken, senaryo Gürkan Tanyaş tarafından yazıldı. Tanyaş’ı daha önce Çiçero ve Türk İşi Dondurma filmlerinin senaryosunu yazarken görmüştük.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu veya olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir