Yeni Çıkanlar

Massaka – Katliam 3 Şarkısı Yayınlandı

Massaka’nın Türkçe Rap dünyasının en sevilen isimlerini bir araya getirdiği şarkı serisi Katliam 3 ile devam ediyor. YouTube üzerinden yayınlanan şarkı henüz dijital müzik platformlarındaki yerini almadı.

Şarkıda Massaka’ya Yener Çevik, Anıl Piyancı, Şanışer, Sansar Salvo, Dr.Fuchs, Canbay ve Wolker, Defkhan, Rota, TekMill, Hayki, Sir-Dav ve Diablo63 eşlik ediyor.

Almanya’da yaşayan sanatçı şarkıyı 18:00’de yayınlama kararı almışken, 15:00 sularında şarkının YouTube üzerinden sızdırılmasının ardından, yaklaşık 1 saat erken yayınlama kararı aldı.

Toplamda 13 sanatçının yer aldığı Katliam 3 şarkısında prodüktörlüğü Buaka üstlenmiş. Buaka’yı daha önce Massaka’nın birçok şarkısında prodüktör olarak görmüştük.

Şarkıda Defkhan ve Sir-Dav haricinde bütün sanatçıların video bölümler ayrı yönetmenler tarafından çekilmiş. Şarkı hakkında başka bir detay paylaşılmadı.

[ilgiliicerik icerik_id=”3888″]

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir