Türkçe Rap

Massaka Klip Görüntüleri ile Dinleyicileri Meraklandırdı

Massaka'nın Klip Görüntüleri Dinleyicileri Meraklandırdı

Son zamanlarda yeni projesi Katliam 4 ile sık sık gündemimize gelen Massaka, 13 Temmuz gününün son saatlerinde internet üzerinde dolaşan videolar ile dinleyicilerini meraklandırdı.

Özellikle Instagram üzerindeki Türkçe Rap sayfalarının paylaştığı videoda akşam saatlerinde Massaka’ya benzeyen bir kişinin saplık ekipleri tarafından sedye ile ambulansa taşındığı görülüyordu. Videonun ilerleyen sürelerinde ise etraftakilerin “Massaka” ve “Murat abi” dediği duyulmakta.

İlginizi Çekebilir: Tory Lanez Los Angeles’ta Tutuklandı

Bu paylaşımın yayılmasından kısa süre sonra Massaka Instagram Hikayeler üzerinden yaptığı “Selam arkadaşlar internette dönen haber yanlış klip çekiminde prova yapılırken görüntü almanyaya sızmış gerçek diye haber yapılmış öle birşey yok şükürler olsun iyim” şeklindeki açıklaması ile olayı gün yüzüne çıkardı.

Sanatçının Tepki, Cash Flow, Hidra, Killa Hakan, Eypio, Anıl Piyancı, Tankurt Manas, Joe Young, Canbay, Yener Çevik, Selo, Wolker, Tekmill ve Diablo63 gibi isimleri bir araya getirdiği projesi Katliam 4, 14 Temmuz Salı günü saat 18:00’da dinleyiciler ile paylaşılacak.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu veya olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap