Massaka ve 6ix9ine Şarkısının Çıkış Tarihi Belli Oldu

Sanatçı tarafından ilk duyurulduğundan beri oldukça fazla konuşulan Massaka ve 6ix9ine düeti için uzun bir bekleyişin ardından tarih verildi. Yaklaşık 8 saat önce Massaka’nın Instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşım ile ortaya çıkan bu tarih Türkçe Rap gündeminde de kendine yer buldu.

18 Aralık 2019 tarihinde yayınlanacağı bildirilen ve Toxic ismi verilen şarkı, Massaka’nın belirttiğine göre 6ix9ine hapishaneye girmeden önce kaydedildi. Çıkış tarihi ile birlikte sanatçı tarafından başka bir önemli bilgi de verildi.

Yapılan açıklamanın devamında 6ix9ine’ın da bu tarihte hapishaneden çıkacağı söylendi. Yurt dışında da oldukça fazla merak edilen konudaki en net cevabı Massaka’nın kendi vermiş oldu. İkilinin ortak şarkısına yayınlandıktan sonra yine Özgür Hip Hop’tan ulaşabilirsiniz.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

Massaka - 6ix9ine açıklaması

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!