Massaka ve Wiz Khalifa Ortak Şarkısı Geliyor!

Geçtiğimiz günlerde 6ix9ine ile olan düetini dinleyicilerine sunan fakat yapımcı firmanın isteği ile bir hafta ertelemek zorunda kalan Massaka, yeni projesini duyurdu. Yeni şarkısında Massaka, Wiz Khalifa, Joe Young ve Al Pac ile bir araya gelecek.

22 Aralık 2019 günü duyurulan projenin adı ise Get On My Grind olarak belirlendi ve paylaşıldı. Geçtiğimiz günlerde isim vermeden bu düeti duyuran Massaka, hayranlarını heyecanlandırmıştı.

Şarkının çıkış tarihi olarak 27 Aralık 2019 tarihi belirlendi. Ayrıca geçtiğimiz hafta yayınlanan 6ix9ine düeti de dinleyiciler ile yeniden 26 Aralık’ta buluşacak.

Joe Young Ft. Massaka, Wiz Khalifa, Al Pac – Get On My Grind şarkısı düetini 27 Aralık’ta Özgür Hip Hop‘ta ulaşabilirsiniz.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu veya olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!