Türkçe Rap

Massaka Yeni Uluslararası Düetini Açıkladı

Massaka Yeni Uluslararası Düetini Açıkladı

2019 yılının son aylarından beri yaptığı uluslararası düetler ile Türkiye’de adından sıkça söz ettiren Massaka, bir sonraki düeti ile ilgili yeni detayları paylaştı. Sanatçının Instagram hesabı üzerinden yayınladığı anket ile dinleyiciler bir sonraki düeti belirleme fırsatını yakaladılar.

16 Ocak Perşembe günü bir gönderi yayınlayan sanatçı, yeni düetinin Tyga mı yoksa Snoop Dogg ile mi olacağını dinleyicilerinin seçimine bıraktı. 19 Ocak Pazar günü ise sanatçı paylaştığı başka bir gönderi ile yeni düetin Snoop Dogg ile olacağını duyurdu.

Massaka tarafından belirtilene göre yeni şarkının adı 3 Kings olacak. Parçada Massaka ve Snoop Dogg’nni haricinde yeni Joe Young yer alacak. Şarkının yayınlanma tarihi ise henüz belirtilmedi.

Massaka ve Joe Young ikilisi daha önce Get On My Grind ve Tsunami 3.0 isimli iki şarkıda Wiz Khalifa, Gucci Mane ve 6ix9ine gibi isimler ile bir araya gelmişlerdi.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu veya olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap