Türkçe Rap

Masta Jam Music oluşumu dağıldı

Masta Jam Music oluşumu dağıldı

Aspova tarafından geçtiğimiz yıllarda hayata geçirilen müzik oluşumu Masta Jam Music, 2 Aralık Çarşamba günü yapılan açıklamalar ile birlikte müzik hayatını sonlandırdı.

Bu dağılma durumunun ilk sinyalleri oluşumun içerisinde yer alan sanatçıların ayrılık paylaşımları ile oldu. Ekipte yer alan Depar yaptığı paylaşımda “Masta Jam ile herhangi bir bağım kalmamıştır. Bugüne kadar üstümde emeği olan başta Muhabbet abi olmak üzere herkese teşekkürler. Bir süre sadece düşünmek ve huzurlu hissetmek istiyorum.” sözlerini kullandı.

İlginizi Çekebilir: Spotify 2020 yılının en sevilenlerini açıkladı

Ekibin bir diğer popüler üyesi Worry ise Depar gibi Instagram hesabını kullanarak yaptığı açıklamada bu ayrılığı “Arkadaşlar, açıklama yapma gereği duydum. Bugün itibari ile Masta Jam plak şirketi ile ilişiğim kalmamıştır. Yeni gelişmeler için takipte kalın. Sevgiler, saygılar.” sözleri ile ifade etti.

@gundemrap kullanıcı adına sahip Instagram sayfası tarafından paylaşılan gönderiye göre ise Aspova şirketin dağılışı hakkında “Açıklanacak bir şey yok arkadaşlar. Kendi isteğimle dağıttım ekibi. Enerjimi sadece kendime harcamak istiyorum. Sevgiler.” açıklamasını yaptı.

Şu anda Masta Jam Music oluşumunun Instagram ve Twitter hesaplarında sadece Aspova’nın kişisel hesabı takip ediliyor.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap