Yeni Çıkanlar

Mechanical Rooster ilk teklisini paylaştı

Mechanical Rooster ilk teklisini paylaştı
Mechanical Rooster'ın ilk teklisi Holy Shit yayınlandı

Mechanical Rooster grubu ilk teklileri olan Holy Shit’i 17 Ocak Pazar günü dinleyicilerin beğenisine sundu. Mustafa Kaçar ve Onur Çağlar tarafından İzmir’de hayata geçirilen grup, yeni şarkılarını Bone Union Records etiketi ile yayınladı.

İlginizi Çekebilir: Bedo’nun yeni EP’si Yorgun dijital platformlarda yayında

Belirtilene göre grup, Holy Shit ismi verilen şarkıda Türk Blues müziğinin tanınmış ismi Sarp Keskiner öncülüğünde Blues ile Old School Hip Hop’ı harmanlıyor.

Aranje, Mix ve altyapısı Mechanical Rooster bünyesinde yapılan şarkının Mastering işlemi Maven Mastering’den Burak Ataş tarafından yapılırken, kapak fotoğrafı Candemir Basan tarafından hazırlanmış.

iTunes, Spotify ve Deezer gibi dijital müzik platformlarındaki yerini alan parçaya buraya tıklayarak Spotify üzerinden ulaşabilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Lütfen sizler için hazırladığımız bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, tüm düşüncelerinizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın.

Tüm bunlara ek olarak bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza ve daha fazla içerik üretmemize yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

You may also like

1 Comment

  1. Türkçe Rap’i hakettiği kulvara sokacağına dair inancımı tekrar alevlendiren hiç duyulmamış ama ayak sesleri gümbür gümbür gelen grup! helal olsun çocuklara! Rap’in aradığı yeni kan. Son dönemde çok dinlenen ama yaratıcılığın paçalardan aktığı şarkılara maruz kaldıktan sonra, can nefesi gibi geldi “bir şeyler yapılıyor be, birileri yapıyor bir şeyler!!”, dedirtti… Şarkı tekrarından çıkamıyorum 🙂

    EE??!?! hocam, diğer şarkılar nerede? Ne zaman? Bekletmeyin dinleyiciyi.

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir