Türkçe Rap

Mekanın Sahibi Spotify Üzerinden Kaldırıldı

mekanın sahibi şarkısı spotify kaldırıldı

Norm Ender’in yayınlanması ile Türkiye gündemine oturan şarkısı Mekanın Sahibi, 4 Kasım’ın akşam saatlerinde Spotify üzerinden kaldırıldı. Kullanıcıların fark ettiği bu gelişme, kısa sürede sosyal medya üzerinde yayıldı.

Akşam saatlerinde Norm Ender tarafından yayınlanan Mekanın Sahibi şarkısını Spotify üzerinden dinlemek isteyenler “Şarkı Mevcut Değil” uyarısı ile karşı karşıya kaldılar. Diğer müzik platformlarında hala erişime açık olan şarkının durumu hakkında henüz sanatçıdan bir açıklama gelmedi.

“Bebeleri pistten almışlar”

Bu olaya diğer rapçilerden de tepki gecikmedi. Birçok isim Twitter hesapları üzerinden bu durum hakkında Tweet’ler attı. Grogi attığı Tweet’te “Bebeleri pistten almışlar” derken, Khontkar, “e şarkı gitmiiiş” dedi.

Bu konu hakkındaki gelen tepkiler videomuz kısa süre içerisinde buraya tıklayarak bulabileceğiniz YouTube kanalımızda yer alacak.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap