Merdiven Crew’dan Yeni EP: King School Part 1

Geçtiğimiz aylarda yayınladıkları Sezar teklisi ile geri döndüklerini herkese ilan eden Merdiven Crew oluşumu, 19 Haziran itibari ile King School Part 1 isimli EP’lerini yayınladı. Des, Sayedar, Narkoz, Şüphe, Rapozof ve Sansar Salvo’nun bir araya gelerek oluşturduğu oluşumun yeni EP’sinde toplamda 5 parça yer alıyor.

Avrupa Müzik Yapım etiketi ile yayınlanan King School Part 1 isimli EP’de yer alan şarkıların prodüktörlüğünde Rapozof ve Des’i görürken, Mix işlemi Rapozof, Mastering işlemi ise Denizkan Boz tarafından yapılmış.

İlginizi Çekebilir: Uzi, Paranoya İsimli Teklisini Yayınladı

EP’nin yayınlanması ile birlikte, ekibin beklenen şarkısı Diss is Merdiven de video klibi ile birlikte dinleyiciler ile paylaşıldı. MuzikPlay YouTube kanalı üzerinden yayınlanan video klip Batıkan Hitay ve ekibi tarafından hazırlanmış. Parçayı yazımızın sonundaki YouTube eklentisi ile hızlıca dinleyebilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu veya olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!