Metth’in Metflix Albümü Yayınlandı

Çalışmalarına Redkeys Music bünyesinde devam eden Metth’in yeni albümü Metflix, 19 Temmuz itibari ile dijital müzik platformlarındaki yerini aldı. 13 parçadan oluşan albüm, oldukça zengin bir misafir listesine sahip.

Albümde Metth’e Khontkar, Lil Zey, Ege Çubukçu, Myndless Grimes, MAW, Fornicras, Ceg ve Young Bego düetleri ile eşlik ediyor. Bu kalabalık albüm, 13 şarkısı ile birlikte toplamda 43 dakika uzunluğunda.

Albümde yer alan şarkıların prodüktörlük koltuğunda Barry Allen, Brok Beatz, Byte Beatz, FireOnBlack, Fornicras, Furkan Karakılıç, Muerte Beatz ve OVEREATER gibi isimleri görmekteyiz.

Metth – Metflix Albümü Şarkıları

 1. Manolya
 2. Buralar Bizim
 3. Deli mi Ne? Ft. Khontkar
 4. Don’t @ Me Ft. Lil Zey
 5. DNA Ft. Ege Çubukçu
 6. Chance Ft. Myndless Grimes
 7. Çok Güzel Ft. MAW
 8. Turn Me Cold Ft. Lil Zey
 9. Entrika Interlude
 10. Just Go Remix Ft. Fornicras
 11. Ne Var? Ft. Khontkar
 12. Her Gece Ft. Ceg, Khontkar
 13. Jet Lag Ft. Young Bego

Lütfen bu albüm hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!