MGL 47 Kimdir?

Kimdir yazı serimizin bu bölümündeki konumuz yeni kurulan MGL 47 grubu oluyor. Bu yazımızda “MGL 47 ne demek”, “MGL 47 açılımı” ve “MGL 47 nedir” gibi soruların cevaplarını vermeye çalışacağız. Şimdi hızlıca yazımıza başlayalım.

MGL 47 Nedir?

MGL 47, Şam, Noisart ve Ohash tarafından kurulan bir müzik etiketidir. Bu oluşum, Şam’ın Instagram üzerinden yaptığı açıklamalardan sonra, İstanbul Trip ekibinin Şam’a katılmadığını açıklamasından sonra kuruldu.

MGL 47 Açılımı Ne? Ne Demek?

Bu oluşum kurulduktan sonra dinleyiciler arasında MGL kısaltmasının anlamı düşünülmeye başlandı. Şam’ın geçtiğimiz günlerde yayınladığı Cypher’da ise sanatçı bu ismin açılımını söylüyor.

Şam, bu grubun ismini Merit Ghetto Life olarak açıklıyor. Bu isim genç sanatçının evinin bulunduğu sitenin ismi olan Merit Life Göl Konakları’ndan geliyor. 47’nin anlamı ise henüz bilinmemekte.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!