MGL 47 Şam Tarafından Kuruldu

Bu akşam saatlerinde İstanbul Trip bünyesinden ayrıldığını belli eden Şam, yeni müzik grubunun(MGL 47) ilk sinyallerini verdi. İstanbul Trip ekibinin geri kalan üyelerinin desteğini alamaması ile hikayesinde “Fucking Mask Off” yazan sanatçı, bu oluşum ile yollarının ayrıldığını belli etti.

Bütün bunların ardından ise daha önceden Şam’a desteklerini belli eden Ohash ve Noisart bir görsel paylaştı. Görselde Şam, Noisart ve Ohash yer almakta. Sanatçılar görselin açıklamasında sadece “MGL 47” yazdı.

Üç isimde hesaplarının biyografi kısmını değiştirip bu yeni oluşumun yazdı. Şam’ın yayınladığı açıklama videosu da bu yeni isimli YouTube kanalından yayınlanmıştı. Yeni kurulan grupta başka hangi isimlerin yer alacağı şu anlık belli değil.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

MGL 47 Şam Tarafından Kuruldu” için 3 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!